slide

Prodej domů

Prodej, koupě či darování vašeho domu může mít hladký průběh bez větších starostí. Pomůžeme vám.

Zajistíme prodej, koupi nebo darování domu, hypoteční poradenství, ocenění nemovitosti, právní poradenství, management nemovitostí, ale také pronájem domu, stavební poradenství nebo home staging. Neváhejte se na nás obrátit jsme odborníci na slovo vzatí s 20 letou zkušeností.

 

Prodej, koupě, hypotéka, poradenství

  • Prodej a koupě či darování domu: Pomůžeme vám při prodeji, nákupu nebo darování domu. Nabízíme komplexní službu od nalezení vhodné nemovitosti přes prohlídku a financování až po řešení právních otázek.
  • Hypoteční poradenství: Poskytujeme odborné poradenství ohledně hypotéky, pokud ji budete na nákup domu potřebovat. Zprostředkujeme vám ty nejlepší nabídky od různých bank a dalších finančních institucí.
  • Oceňování nemovitosti: V případě prodeje vašeho domu pomůžeme také s oceněním vaší nemovitosti, aby se určila její aktuální hodnota. Následně spolu stanovíme cenu prodejní.
  • Právní poradenství: S prodejem či koupí domu přímo souvisí mnoho právních úkonů, proto vám i zde odborně poradíme. Pomůžeme zodpovědět všechny otázky, týkajících se vlastnictví nemovitosti.

Aktuální nabídka

Management, pronájem domu, home staging

  • Management nemovitostí: Zajiťujeme správu a údržbu bytových domů, kancelářských objektů a dalších nemovitostí, a to včetně nepříjemného řešení neplatičů a provádění nutných oprav domu.
  • Pronájem domu: Pokud chcete pronajmout svůj dům, můžeme vám pomoci s hledáním vhodných nájemníků a řešením všech administrativních záležitostí. Více informací najdete v sekci Pronájem.
  • Stavební poradenství: Každá nemovitost potřebuje odborníka na řešení stavebních záležitostí. Rekonstrukce, úpravy či rozšíření vaší nemovitosti vyžadují zkušenosti s územním plánováním a úřady.
  • Home staging: Pokud chcete prodat svůj dům rychleji a za vyšší cenu, je pro vás ideální naše služba tzv home staging. Ten vám pomůže prezentovat váš dům v nejlepším světle, profesionální formou.
1